Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Záhlaví stránek

Popisek obrázku

Popisek obrázku

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (27 | 68%)

Domovská stránka

Michal Klaudy - výškové práce a autodoprava do 3,5t
Dobrý den.
Vítám Vás na svých webových stránkách.
Výškovými pracemi se zabývám od roku 2002. Od té doby jsem prošel různými zakázkami ve výškách a na těžko přístupných místech. Mezi naše zakázky patří například : Rekonstrukce střech, nátěry a malování na špatně dostupných místech, úklid a mytí prosklených fasád a nepřístupných oken, montáže komínů vzduchotechniky, opravy spár panelových domů a podobně. V zimním období úklid sněhu a ledu ze střech a okapů.
Fotografie z některých akcí si můžete prohlédnout v galerii.
Provádím práce jak pro soukromé osoby, tak pro firmy, obce, bytová družstva a sdružení nájemníků.
Protože vím, že je moje práce nebezpečná a moje čínnost může druhým způsobit škodu na majetku, jsem pojištěn do výše 1 000 000,-kč.
Naším cílem je spokojený zákazník. Proto všechna zaměření a kalkulace cen ( které jsou samozřejmně zdarma ) dělám osobně a pak se podílím i na realizaci díla. Na všechny práce dávám tříletou záruku.

Od roku 2010 vlastním koncesní listinu na autodopravu provozovanou vozidly do 3,5t. Dopravu provádíme v současné době vozem Citroen Jumper L4H2. Pojištění nákladu je sjednáno u ČSOB pojišťovny na částku 500 000,-Kč.Jezdíme smluvně jak pro firmy, tak pro soukromé osoby.

Další čiností, kterou se zabýváme je stěhování a to jak po ČR, tak i po Evropě. Umíme se přizpůsobit požadavkům zákazníka, od volby termínu, přes velikost auta až po zajištění trajektu a spolujízdu. Po domluvě je možná montáž a demontáž nábytku, balení věcí do krabic a fólií. .

Jsem plátce DPH.

Těším se na spolupráci
Michal Klaudy


Tel: 775022433
E-mail : MichalKlaudy@seznam.cz
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one